• info@ostimrehber.com
  • 0 533 643 67 70

Sincan Şentürk Oto Yağ Değişimi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
8 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Enes Şentürk
  • ADRES: Ahi Evran Mah. Sanayi Sitesi 225. Cad. No: 30 Sincan/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 270 2555
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Sincan Şentürk Oto Yağ Değişim, 1995 yılında otomobil sahiplerine kaliteli hizmet sunma amacıyla kurulmuş bir aile işletmesidir. Geniş bir hizmet yelpazesi sunan firmamız, Filtre çeşitleri ve uzmanlık gerektiren Periyodik Bakım işlemleri ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Aracınızın ihtiyacı olan bir Yağ Değişimi‘ni, alanında uzman ekibimizle, oldukça dikkatli ve itinalı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Klima Gazı Dolumu ve Klima Temizliği hizmetlerimizle yazın bunaltıcı sıcaklarında bile aracınızın içini serin ve konforlu tutmayı hedefliyoruz.

Kış aylarında ise, aracınızın Kışlık Bakımını eksiksiz yaparak, soğuk hava koşullarının olumsuz etkilerine karşı sizi ve sevdiklerinizi korumak için çalışıyoruz. Antifiriz kontrolü ve değişimi, Akü bakımı, ve Egzoz Emisyon testleriyle aracınızın kışa hazır olmasını sağlıyoruz.

Her türlü Egzoz sistemleri konusunda yetkin olan ekibimiz, çevreye duyarlı bir yaklaşım ile Egzoz Emisyon değerlerinin standartlara uygun olması için gereken özeni göstermektedir. Polen Filtresi değişimi gibi iç hava kalitesini doğrudan etkileyen unsurlarda da titiz bir çalışma prensibimiz bulunmaktadır.

Aracınızın tüm ihtiyaç duyduğu Fren Hidroliği değişiminden, yaz aylarına özel Yaz Bakımı paketlerine kadar her detayıyla ilgileniyoruz. Sincan Şentürk Oto Yağ Değişim olarak, aracınız için en iyi bakım ve hizmeti sunmayı görev edinmiş bir kuruluşuz ve müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak belirlemekteyiz.

Web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. www.sincanyagdegisimi.com.tr

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.